Meist

Meist

Eugenio Galbiati on tuntud Itaalia kokk, kes edendab Itaalia toidukultuuri Eestis. Eugenio’s on Itaalia toitude gastonoomia Balti Jaama Turu lihasaalis, Viimsi Keskuses ja Kakumäe Selveris. Itaalia köök oma parimas valikus – juustud, singid värsked puuviljad, pasta ja siinmail tuntud ning vähem tuntud toiduained. Kohapeal valmistatud gelato jäätised ja ka värsked juustud (mozzarella, burrata, ricotta), mida toodavad Eestis meie Itaalia meistrid. Balti Jaama tänavatoidu alal saab keha kinnitada ja kaasa osta meie pannipitsat ja pastaroogasid. Ja muidugi tiramisu. Karta on, et parim linnas.

Meie poedest

2017. aastal Tallinnas Balti jaama turul oli avatud esimene Eugenio’s pood. Praegu on Eesti pealinnas avatud 3 Eugenio’s poodi ja 1 tänavatoidupunkt. Meie kauplused asuvad Balti jaama turul (sh tänavatoidupunkt), Viimsi kaubanduskeskuses ja Kakumäe Selveris.

Meie eelis on meie toodete värskus

Meie eesmärk on tuua Eestisse autentset traditsioonilist Itaalia kööki, tagades samal ajal kõigi pakutavate toodete värskuse. Seetõttu pakime kõik tellimused vahetult enne kohaletoimetamist: et tagada sama kvaliteet ja värskus kui kohapealt ostes.

Mida me siis teeme

Itaalia maitse on otse teie kodus. Maitske Itaalias valmistatud tüüpilisi tooteid. Eugenio’s impordib Itaalia toite otse valitud tootjatelt. Meie kättetoimetamisteenuse abil saate neid veebist osta ja otse koju kätte saada. Lisage need kohe oma menüüsse.

Meie Bestsellerid

Meie töötajad: meie elektroonilise kaubanduse taga on inimesed, kes töötavad pidevalt parima teenuse pakkumise nimel. Sellest hetkest, kui me lõikame esimese Parma sinki tükikese, kuni toote tarnimiseni. Meie töötajad on üks võtmetegureid, mis meid teistest eristavad.

Toodete kvaliteet ja värskus on sama kui kohapealt ostes: külmad suupisted lõigatakse vahetult enne tarnimist, et tagada toodete värskus

Kvaliteetne pakend: toidu kohaletoimetamiseks sihtkohta parimas seisundis

Klienditugi on alati saadaval

Kiire kohaletoimetamine: 24 tunni jooksul pärast maksmist

Oleme siin teie jaoks

Kas teil on meie toodete kohta küsimusi? Kas otsite nõu retsepti kohta? Kas teil on vaja rohkem infot teie tellimuse pärast? Oleme valmis teid aitama! Võtke meiega julgelt ühendust.