Modena palsamiäädikas

Filters
Done
 • colomba-con-crema-all-aceto-balsamico-di-modena-igp-750g-acetaia-malpighi
  24.99

  Lihavõtteist pärit magustoitude gurmee “palsam” versioon: Colomba koos Modena PGI kreemi palsamiäädikaga. Väga eriline rõõm: pehme ja maitsev segu segatakse KGT Modena palsamiäädika baasil valmistatud kreemiga, mis on saadud iidsetes, sajandeid vanades puutünnides vähemalt kolm aastat hooldatud perekonna viinamarjaistanduste viinamarjavirrest.

 • 9.90

  Modena palsamiäädikas “Pronks” on valmistatud meie viinamarjade viinamarjavirde ja meie toodetud veiniäädika abil, mis on laagerdunud Durmasti tammevaatides.
  Sajaprotsendiliselt looduslik toode, ilma karamelli, värvainete ja lisanditeta.

  Suurus: 250 ml klaaspudel.

 • 15.00

  Modena palsamiäädikas “Hõbe” on valmistatud meie viinapuudest saadud viinamarjavirde ja meie toodetud veiniäädika abil, mis on laagerdunud Durmasti tammevaatides.
  Sajaprotsendiliselt looduslik toode, ilma karamelli, värvainete ja lisanditeta.

  Suurus: 250 ml klaaspudel.

 • 16.90

  Modena “Gold” palsamiäädikas on realiseeritud meie viinamarjade viinamarjavirde ja meie toodetud veiniäädika abil, mis on laagerdunud Durmasti tammevaatides.
  Sellel on ümmargune ja intensiivne maitse, tasakaalustatud hapukus, kõrge tihedus. Sajaprotsendiliselt looduslik toode, ilma karamelli, värvainete ja lisanditeta.

  Suurus: 250 ml klaaspudel.

 • 14.90

  Balsamic Vinegar of Modena “Organic”​ is obtained from a selection of organically cultivated grapes and organic wine vinegar, matured in refined wooden barrels that give a strong and full-bodied flavour. Certified to guarantee the consumers its compliance with high standards of organic production.

  Size: 250 ml glass bottle.

 • 24.90

  Modena “Platinum” palsamiäädikas on valmistatud meie viinapuudest saadud viinamarjavirde ja meie toodetud veiniäädika abil, mis on laagerdunud Durmasti tammevaatides.
  Sajaprotsendiliselt looduslik toode, ilma karamelli, värvainete ja lisanditeta.

  Suurus: 250 ml. klaaspudel üksikümbrisega.

 • 7.49

  Koostis: kontsentreeritud viinamarjavirre, Modena palsamiäädikas 39% (veiniäädikas, keedetud viinamarjavirre, karamellivärv E150d), glükoosi-fruktoosisiirup, modifitseeritud maisitärklis.
  Allergeenid: sulfitid
  Energiaväärtus 100 ml kohta: Ca 220 kcal
  Aegumiskuupäev: 3 aastat pärast villimist pitseeritud. 3 kuud pärast avamist külmkapis.
  Kombinatsioon: sobib suurepäraselt salatisse, grillitud liha ja kala, köögiviljadesse

 • 7.99

  Koostis: kontsentreeritud viinamarjavirre, Modena palsamiäädikas 39% (veiniäädikas, keedetud viinamarjavirre, karamellivärv E150d), modifitseeritud maisitärklis, veetustatud trühvel 1%, aroom.
  Allergeenid: sulfitid
  Energiaväärtus 100 ml kohta: Ca 220 kcal
  Aegumiskuupäev: 3 aastat pärast villimist pitseeritud. 3 kuud pärast avamist külmkapis.
  Kombinatsioon: sobib lihale, linnulihale, risotole

 • 12.90

  Valge trühvli intensiivne maitse ühendub valge maitseaine Malpighi delikatessiga, luues maitseaine, mis annab mis tahes kursusele erilise puudutuse.

  Suurus: 100 ml klaaspudel.

 • 7.49

  Barrikadeeritud, tammevaatides laagerdunud veiniäädikas, mis juhib aeglast ja tundlikku vananemist ning annab sellele ainulaadsed omadused. Värvust läbilõikav ja talupoja aroomiga vein, maitse on hapukas, vürtsikas ja terav.

  Ideaalne küpsetatud köögiviljades, toores või grillitud.

  250 ml pudel

 • 12.90

  Kaks tüüpilist Modenese toodet annavad sündinud tõeliselt erilise loomingu, mis on kindlasti maitsmiseks: „Aceto Balsamico di Modena” kottehhino on saanud roosakaspunase värvuse, tüüpilise ja iseloomuliku lõhna, sobivalt mahlaka maitse ja järelmaitse. magusaks ja vürtsikaks.

  Lisandiks maitsvad läätsed, suured oad, kartulipuder või köögivili.

  Suurus: 500 gr.

  Valik on saadaval piiratud seerias.

 • 14.90

  Kvaliteetsest tumedast šokolaadist kest sisaldab Modena palsamiäädika sulavat südant – 100% looduslikku toodet, milles pole karamelli, värvaineid ega lisandeid ja mis on saadud perekonna viinapuudest saadud viinamarjavirdega.

  Nendes maitsvates šokolaadides naudib šokolaadi magus ja kogu kehaga maitse täidise kergelt hapukat nooti, et saavutada maitsete täiuslik tasakaal.
  Üllatav, aga ka ebatavaline sidestus, mis on realiseeritud lihtsate ja looduslike koostisosadega.

  Meie šokolaadid asuvad praktilises karbis: sobivad ideaalselt annetamiseks, sugulaste ja sõpradega jagamiseks või söögi lõpus maiusena maitsmiseks.

  Suurus: 120 gr. kasti